Serwis elektryki

Elektryka, elektronika i elektromechanika to standard w każdym współczesnym samochodzie. Funkcjonowanie pojazdów coraz bardziej jest uzależnione od systemów, które coraz częściej – w przypadku awarii – potrafią całkowicie unieruchomić nasze auto. Sprawnie działające zaawansowane systemy elektroniczne i elektromechaniczne mają więc kluczowy wpływ nie tylko na komfort i bezpieczeństwo naszej podróży, ale wręcz są warunkiem koniecznym, by podróż mogła się odbyć.

Elektronika steruje pracą silnika naszego samochodu, często również układem hamulcowym czy innymi systemami bezpieczeństwa (np. systemem kontroli trakcji). Jest także odpowiedzialna za komfort naszej podróży – od niej zależy funkcjonowanie automatycznej klimatyzacji, podnoszenia szyb czy ustawienia świateł ksenonowych. W kabrioletach elektromechanika obsługuje system otwierania i zamykania dachu.

Niewłaściwie serwisowana i zaniedbana elektronika i elektryka twojego pojazdu może stać się przyczyną przykrej niespodzianki podczas podróży. W Zakładzie Naprawy Pojazdów pomożemy ci zapobiec takim sytuacjom, a jeśli już ci się przydarzyły, szybko rozwiążemy twój problem.